מנכלי"ת הארגון - הדס בניהו אליסיאן
אני הדס, בת 30, בוגרת אולפנת שעלבים ובית המדרש הגבוה לנשים נשמת, כיום גרה בבאר שבע ונשואה לאור. בנוסף לניהול של שב"ל אני פסיכולוגית בתהליך התמחות קליני, במרכז לבריאות הנפש בבאר שבע. 
הצטרפתי לשב"ל משום שאני מאמינה כי בכוחם של מפגשים פנים אל פנים לקדם הכרות, פתיחות וסובלנות כמו גם דיאלוג בונה ומקרב בין להט"בים דתיים לקהילות ולמוסדות החינוך הדתיים. בעיני, לדיאלוג זה חשיבות מכרעת ביצירת שינוי ונתינת מענה הולם ומותאם למצוקתם של נערים ונערות להטבא"ק דתיים.

חבר וועד - משה גרוסמן אשכנזי

אני משה, בן 27, נשוי לערן. גדלתי בישוב שילה שבבנימין וכיום גר באריאל. בוגר הישיבה התיכונית "הליכות עולם" והישיבה הגבוהה בת"א. היום אני מחנך בבית ספר יסודי, מרכז את הקבוצות החברתיות של ארגון "חברותא - הומואים דתיים" ומוביל יחד עם ערן קבוצה באריאל שבשומרון. הצטרפתי לשב"ל משום שאני מאמין במפגש אנושי וביכולתו ליצור מקום ומרחב, ומתוך שאיפה למצוא דרך של אמון ויצירה משותפת לקהילה הדתית וללהט"ב שבתוכה.

חברת וועד - ניקול גיל חן
ניקול גיל חן בת 46, נשואה לאביגיל, אמא לשביעייה. עוסקת בחינוך והוראה. גרה בפרדס חנה כרכור. שב"ל הוא ארגון הבית שלי. כמי שעוסקת בחינוך כחלק משליחות חיי, ההתנדבות בשב"ל היא היכולת לפעול לחינוך קבלה ושיוויון במקום בו אני חושבת שיש לו הכי הרבה השפעה על אנשים והכי הרבה פוטנציאל לתיקון עולם.

חברת וועד - איה כנען חג'בי

איה כנען חגבי, בת 41– עו"ד, בת זוג ליעל ואמא לאורי (7) ונעמי (12). ילידת פתח תקווה, בוגרת אולפנית בני עקיבא ת"א אוניברסיטת בר אילן. ממייסדות 'בת קול – ארגון לסביות דתיות' וקהילת יחד- תל אביב. 

מאמינה שניראות במרחב בו גדלנו ובו אנחנו חיות ומגדלות את ילדנו, וחשיפה של הסיפורים האישיים שלנו תתווה את הדרך לתקווה ותאיר במקומות בהן היאוש עלול להשתלט.

הצוות

אימייל:

info@shovalgroup.org

  • White Facebook Icon

טלפון ליצירת קשר:

058-546-4004